Yelken Bayrak

Kargo Süresi ve Teslimat Şartları

Teslimat ve Kargo


Teslimat Süresi

Siparişinizin ödeme onayının alınmasından sonra; "farklı bir teslimat süresi" belirtilmemiş ise, siparişini verdiğiniz ürünler
en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir.

Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler, ödeme bilgisinin onayını izleyen Pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve Bayram günlerine rastlayan siparişleriniz, ödeme bilgisini izleyen ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Ankara çıkışlı olarak Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi  mesafesine bağlı olarak yakın iller için bir iş günü, diğer il ve ilçeler için farklılık göstermektedir.

Siparişinizdeki ürünlerin imalat süresinin uzaması ya da imal edilememesi durumunda size bilgi verilecektir. İmalat durumunda sorun çıkan ürünlerde, ödemenin iptalini isteyebilir veya imalat sürecinin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.


Kargo Takip

Siparişinizin durumunu  sizlere SMS veya whatsapp yoluyla göndereceğimiz
kargo takip numaranız ile güncel olarak takip edebilirsiniz.

Kargo Paketini Nasıl Teslim Almalıyım?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında, teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapınız, ürünlerde bir hasar olması durumunda ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan, kargo görevlisine ürünü teslim almayacağınızı bildiriniz.*** Adalara ve Kıbrıs için verilecek siparişlerde
ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmamaktadır.

Adalara ve Kıbrısa iletilecek siparişler
"Alıcı Ödemeli" olarak gönderilir.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

79%
13%
5%
0%
3%